Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
strona główna|kontakt
-
PORTOWE.PL Apartamenty przy promenadzie

>>Strona główna_>>Oferta_>>Galeria_>>Cennik_>>Zasady rezerwacji_>>Kontakt
-
Zobacz całą galerię zdjęć: apartmentów  •   mieszkania
-

Kliknij tutaj i zobacz wirtualną galerię apartamentów

Internet w każdym apartamencie!!!!

Zasady rezerwacji

REZERWACJE Z ZADATKAMI

Wstępnej rezerwacji apartamentu dokonuje się drogą mailową lub telefonicznie. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji, rezerwujący otrzyma e-mailem lub telefonicznie potwierdzenie. Zadatek w wysokości 30% wartości wynajmu powinien zostać wpłacony w ciągu 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Brak potwierdzenia dokonania wpłaty zadatku w ciągu 3 dni spowoduje jej anulowanie. Po dokonaniu wpłaty zadatku jego zwrot nie przysługuje. W miarę możliwości istnieje natomiast możliwość zamiany terminu lub przeniesienia rezerwacji na innego klienta.

ZAKRES ŚWIADCZEŃ.

Cena usługi obejmuje wyłącznie usługę noclegową. Dojazd, wyżywienie, organizacja czasu pobytu leżą w gestii klienta.

ZAMELDOWANIE

Nasz personel będzie na Państwa oczekiwał w apartamencie o określonej porze, objaśni funkcjonowanie całego wyposażenia i przekaże klucze. Następnie zapłacicie Państwo pozostałą część lub całość ceny za cały okres pobytu (w gotówce). Doba noclegowa zaczyna się standardowo o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 11.00 W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę należy koniecznie powiadomić telefonicznie osobę odpowiedzialną za klucze.

REZERWACJE BAZZADATKOWE

Istnieje w wyjątkowych sytuacjach możliwość rezerwacji bez zadatku. W takiej sytuacji minimum 7 dni przed przyjazdem lub, jeśli do dnia przyjazdu pozostało mniej niż 7 dni, to potwierdzenie telefoniczne musi nastąpić w dniu dokonania rezerwacji. Brak potwierdzenia rezerwacji w terminach określonych powyżej powoduje jej anulowanie.

DZIECI

Dziecko do lat 3 (jedno na dwoje dorosłych), śpiące z rodzicami lub we własnym wózku/łóżeczku (niewymagające samodzielnego łóżka i pościeli) nie ponosi żadnych opłat za pobyt (zakwaterowanie bezpłatne).Pozostałe dzieci płacą cenę cennikową zgodnie z liczbą osób.

KLIENT

Liczba osób, zamieszkujących obiekt, jest ograniczona do podanej w skierowaniu. Klient powinien utrzymywać obiekt w należytym stanie i porządku a przed wyjazdem pozostawić uprzątnięte urządzenia i naczynia kuchenne (nie jest to wliczone w tzw. sprzątanie końcowe) . Osoba odpowiedzialna za klucze powinna być natychmiast poinformowana przez klienta o ewentualnych uszkodzeniach i brakach, które stwierdził po przyjeździe. Klient powinien również zgłosić szkody wyrządzone przez siebie podczas pobytu. Równowartość tych szkód i ich usunięcia pokrywana jest przez klienta. Dokonanie rezerwacji i wpłaty zadatku oznacza przyjęcie przez klienta warunków niniejszego Regulaminu.

Copyright by portowe.pl © 2020